Učenici 1. i 3. razreda PŠ Batina obilježili Međunarodni dan žena

Autor: Dajana Lerić, 13. 3. 2022.

Svake se godine 8. ožujka obilježava Međunarodni dan žena. Tog se dana slave ekonomska, politička i društvena dostignuća pripadnica ženskog spola. U 1. i 3. razredu PŠ Batina taj smo posebni dan obilježili razgovorom o nama najvažnijim ženama.

Zaključili smo da je većini majka najvažnija ženska osoba u životu i zato smo našim majkama naslikali cvijeće i izradili čestitke. Čestitke smo potom odnijeli u mjesti poštanski ured i poslali ih na naše kućne adrese. Pri tome smo naučili kako trebamo napisati adresu primatelja i pošiljatelja, a upoznali smo se i s poštanskim markicama.

Čestitke su nakon nekoliko dana putovanja po Osječko-baranjskoj županiji stigle natrag u Batinu u naše poštanske sandučiće i tako razveselile naše najdraže žene, naše MAJKE.

Učiteljica Anita Balić

Učenici 1. i 3. razreda PŠ Batina obilježili Međunarodni dan žena

Autor: Dajana Lerić, 13. 3. 2022.

Učiteljica Anita Balić

Ovaj mjesec: 2021