100. DAN ŠKOLE U PŠ Duboševica

Autor: Ivana Klasić, 15. 2. 2022.

Stoti dan škole projekt je koji se obilježava tradicionalno u brojnim europskim zemljama. Na nacionalnoj razini sedmu godinu za redom ovaj dan obilježava se s namjerom ostvarenja glavnog cilj projekta, a on je okupiti učenike i učitelje osnovnih škola koji su spremni na nacionalnoj/lokalnoj/međunarodnoj razini kroz odabrane sadržaje obilježiti ovaj dan u školi kao dio eTwinning projekta. Dan je zamišljen kao vrijeme provedeno kroz igre i međupredmetne korelacije i aktivnosti. Učenice 3.r. PŠ Duboševica danas su uživale u ovome zanimljivom danu. Pjevali smo himnu 100. dana škole, rješavali različite listiće iz hrvatskog i matematike vezane uz brojku 100. Na tjelesnom smo izvele 10 puta po 10 različitih vježbi, plesale, crtale, stvarale…i dobro se zabavile. Na kraju dana dobile smo zaslužene diplome za 100. dan škole. Čestitamo svima 100. dan škole uz napomenu da do kraja godine imamo još samo 75 radnih dana! ;) Više slika možete pogledati u foto-galeriji.

100. DAN ŠKOLE U PŠ Duboševica

Autor: Ivana Klasić, 15. 2. 2022.

Ovaj mjesec: 2021