Valentinovski "Lov na srce"

Autor: Dajana Lerić, 14. 2. 2022.

Predvalentinovski tjedan u OŠ Draž i područnim školama u Batini, Topolju i Duboševici bio je vrlo uzbudljiv jer je organiziran "Lov na srce" za sve učenike.

U svakoj školi bilo je skriveno crveno srce od papira i svaki dan učitelji i knjižničarka ostavljali su novi trag kako bi ga učenici što lakše i što prije pronašli i osvojili nagradu. Pretraživali su hodnike, knjižnicu, informatičku učionicu, blagovaonicu... Svi su se dobro zabavili, a danas smo proslavili Valentinovo dodjelom nagrada i podjelom valentinovskih čestitki koje su učenici vrijedno izrađivali prošli tjedan i ubacivali ih u "ljubavni sandučić".

Nagrađeni učenici u OŠ Draž su Vanessa Seleš i Maja Katušin. U PŠ Duboševica srce je pronašla Korina Molnar.

Priloženi dokumenti:
PS_Dubosevica_lov_na_srce.jpg (464.01 KB)
OS_Draz_lov_na_srce.jpg (658.88 KB)
potraga_za_srcem_01.jpg (776.58 KB)
potraga_za_srcem_02.jpg (706.92 KB)
potraga_za_srcem_03.jpg (615.01 KB)

Valentinovski "Lov na srce"

Autor: Dajana Lerić, 14. 2. 2022.

Priloženi dokumenti:
PS_Dubosevica_lov_na_srce.jpg (464.01 KB)