Božićni nastupi zbora i dramske skupine (PŠ Batina i OŠ Draž)

Autor: Dajana Lerić, 22. 12. 2021.

Učenici OŠ Draž i PŠ Batina koji su kao izvannastavne aktivnosti odabrali zbor i dramsku skupinu bili su vrijedni od početka školske godine.

Kako ni ove godine zbog epidemioloških mjera nismo mogli održati božićnu priredbu, jedini način da nam predstave ono što su uvježbali jest putem videa i fotografija.

Zbor je sa svojom su nastavnicom Glazbene kulture Dubravkom Matić izveo nekoliko božićnih pjesama, a snimke možete pogledati putem linkova.

Zbor PŠ Batina: Zvončići; Bijeli Božić
Zbor OŠ Draž: Rock zvončići
Zbor OŠ Draž: Okitimo dom
Zbor OŠ Draž: Zvončići

(Napomena: YouTube videi nisu javno dostupni, možete im pristupiti samo preko iznad ostavljenih poveznica.)

Dramska skupina s nastavnicom Hrvatskog jezika Dajanom Lerić pripremila je igrokaz Božićna Crvenkapica, a fotografije s izvedbe možete pogledati u prilogu.

Uz smijeh i pjesmu svi smo se dobro zabavili.

Priloženi dokumenti:
dramska_skupina.jpg (383.88 KB)
dramska_skupina_01.jpg (849.74 KB)

Božićni nastupi zbora i dramske skupine (PŠ Batina i OŠ Draž)

Autor: Dajana Lerić, 22. 12. 2021.

Zbor PŠ Batina: Zvončići; Bijeli Božić
Zbor OŠ Draž: Rock zvončići
Zbor OŠ Draž: Okitimo dom
Zbor OŠ Draž: Zvončići

Uz smijeh i pjesmu svi smo se dobro zabavili.

Priloženi dokumenti:
dramska_skupina.jpg (383.88 KB)