Izvješće o donaciji „Marijinih obroka“

Autor: Unknown , 12. 1. 2021.

U našoj školi je u tijeku već četvrtu godinu jedan humanitarni projekt u koji smo se mi kao škola uključili. Naime, radi se o projektu „Marijini obroci“, kojim želimo omogućiti školovanje one djece u svijetu kojoj je to onemogućeno. Naši učenici se, unatoč svim okolnostima oko pandemije Corona virusa rado odazivaju ovom projektu. Odriču se vlastite ušteđevine kako bi pomogli drugima. Tijekom prvog polugodišta prikupili smo 654.00 kn, koje smo uplatili na ovaj račun Marijinih obroka: HR7923600001102102666. Planiramo i dalje do kraja školske godine nastaviti s tom vrijednom akcijom ukoliko nam epidemiološke mjere to budu dozvoljavale.

Ukoliko netko želi privatno pomagati ovu akciju, može to učiniti uplatom na gore objavljen IBAN broj, ili pak na neki od drugih načina koje se nalaze na stranicama Marijinih obroka: https://www.marysmeals.hr/.

Hvala svim našim učenicima i njihovim roditeljima što pokazuju u ovim teškim vremenima otvoreno srce i za druge u potrebi.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti:
marijini_obroci_uplata_2020.pdf (54.48 KB)

Izvješće o donaciji „Marijinih obroka“

Autor: Unknown , 12. 1. 2021.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti: