Humanitarne akcije

Autor: Administrator , 15. 4. 2019.

I ove Korizme, učenici naše škole, potaknuti od vjeroučiteljice, svojih učitelja i razrednika, donosili su prehrambene namirnice i higijenske potrepštine za one koji su u potrebi. Akcija je uspješno privedena kraju, te je podijeljeno osam paketa. Naši su učenici razveselili osam obitelji svojim darovima, te tako razveselili njih i pokazali time svoju ljubav prema najpotrebnijima. Od srca im hvala.

U tijeku je i akcija prikupljanja „novčića“ za Marijine obroke, te je u ovom trenutku prikupljeno oko 600 kn za djecu zemalja trećega svijeta. Naime, potrebno je samo 120 kn godišnje kako bi jedno dijete imalo u danu bar jedan topli obrok. Od srca se zahvaljujem i na ovoj nesebičnoj pomoći. I u ovoj su akciji naši učenici pokazali veliku empatiju prema svojim prijateljima u dalekim zemljama Indije, Moldavije, Benina…, te tako omogućili njihovu prehranu i školovanje. U prvom smo polugodištu već uplatili jednu svotu novca u iznosu od 862, 05 kn. pozivamo i dalje sve koji to žele i mogu da se uključe u ovu humanitarnu akciju koja će trajati do kraja svibnja, nakon čega planiramo izvršiti još jednu uplatu. Još jednom hvala svima.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Humanitarne akcije

Autor: Administrator , 15. 4. 2019.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica