Projekt prehrana

Autor: Sanja Floršić, 17. 11. 2015.

Gradsko društvo Crvenog križa Beli Manastir kroz partnerstvo sa osam škola i Baranjskom razvojnom agencijom Grada Belog Manastira provodi projekt osiguranja prehrane učenicima iz socijalno ugroženih obitelji.

Partneri projekta su OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ Beli Manastir, OŠ Šećerana, OŠ Popovac, OŠ Draž, OŠ Zmajevac, OŠ Kneževi Vinogradi, OŠ Čeminac i OŠ Jagodnjak, a projekt osigurava topli obrok za 510 učenika iz socijalno ugroženih obitelji tijekom cijele školske godine 2015./2016. Prvotno je u njega bilo uključeno 488 učenika, a početkom nove školske godine ukazala se potreba za osiguranjem obroka za još 22 učenika. Projekt financira Ministarstvo socijalne politike i mladih Republike Hrvatske, a ukupna vrijednost mu je 530.000,00 kuna.

Projekt prehrana

Autor: Sanja Floršić, 17. 11. 2015.