Maleni kreativci . . .

Autor: Administrator , 8. 12. 2009.

Božić nas podsjeća na to da je Bog u ovome svijetu zapalio svjetlo koje više ništa ne može ugasiti. Stiglo je svjetlo i u naše razrede.

Učiteljice Julijana Kokić,  Jelena Garić te vjeroučiteljica Suzana Laszlo pokazale su primjer dobre integracije.

Ugostile su djevojke iz udruge za rad s mladima „Breza“.

U sklopu projekta „Zajedno“ koji podupire nizozemsko veleposlanstvo (Matra Kap), udruga za rad s mladima "Breza", radi kreativne radionice tradicionalne izrade svijeća i oslikavanja anđela.

Proveli smo ugodne sate u druženju s njima i kroz dvije radionice naučili kako napraviti i ukrasiti svijeće. A sve to uz pomoć strpljenja, dječje mašte i zlatnih ruku.

Hvala teta Brankici koja je  strpljivo podnijela sav nered koji smo napravili.

Veliko hvala Moniki i Ivani – djevojkama iz udruge koje su svoje umijeće podijelile s nama.

Maleni kreativci . . .

Autor: Administrator , 8. 12. 2009.

Ugostile su djevojke iz udruge za rad s mladima „Breza“.

Hvala teta Brankici koja je  strpljivo podnijela sav nered koji smo napravili.

Ovaj mjesec: 2022