UPIS DJECE U 1. RAZRED

Autor: Marina Herceg, 27. 5. 2013.

Upis djece u prvi razred provodit će se 3. i 4. lipnja 2013. godine, od 8 do 14 sati, odnosno prema dogovorenom rasporedu na pedagoško-psihološkom pregledu djece.

Molimo roditelje da se odazovu prema planiranom rasporedu te da u slučaju spriječenosti dolaska u predloženom terminu na vrijeme obavijeste pedagoginju na broj 736-359.

Roditelji na upis djeteta u školu trebaju ponijeti osobnu iskaznicu ili uvjerenje o mjestu prebivališta, odnosno drugu javnu ispravu kojom se može utvrditi njihov identitet i mjesto prebivališta ili boravišta. Na upis roditelji ili staratelji nisu dužni donijeti rodni list i domovnicu za dijete, već će škola, prema uputama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta i Središnjeg državnog ureda za upravu  osigurati odobrenje za pristup bazi osnovnih osobnih podataka potrebnih za upis u prvi razred osnovne škole.

UPIS DJECE U 1. RAZRED

Autor: Marina Herceg, 27. 5. 2013.