Književni susret u OŠ Draž

Autor: Marina Herceg, 16. 3. 2013.

12. ožujka 2013. u našoj je školi održan književni susret. Posjetila nas je Željka Horvat - Vukelja, istaknuta spisateljica i autorica zbirki priča i slikovnica za djecu koje se rado čitaju.

Književni susret je organiziran za sve učenike od 1. do 6. razreda, koji su se jedan školski sat družili sa spisateljicom i uživali u njezinim pričama, poukama i šalama.

Naša gošća je došla sa svojom suputnicom Ljubicom Torbić, ljubičastom torbom koja ima mnogo pretinaca u kojima su se skrila brojna iznenađenja. Učenici su poslušali četiri poučne priče, a jedna od njih nije bila klasična priča već pravi film u kojemu je naša gošća bila i scenaristica i redateljica.

Osim sa izvanrednom izvedbom, spisateljica je naše učenike počastila i s peticama. Naime, učenici su pohvaljeni za aktivno sudjelovanje i znanje te nagrađeni jednom "sendvič" peticom.

Književni susret u OŠ Draž

Autor: Marina Herceg, 16. 3. 2013.