Obavijest o prijemu u radni odnos

Autor: Dajana Lerić, 28. 10. 2022.

U nastavku su rezultati pismene provjere znanja i obavijest o prijemu u radni odnos.

REZULTATI PISMENE PROVJERE ZNANJA

Za engleski jezik natjecale su se dvije kandidatkinje:

-Iva Tarle, koja je na testu postigla ocjenu 2,71,

- Iva Stipanović, test napisala za ocjenu 4,00.

Za geografiju se natjecala kandidatkinja Martina Trčak Zemljak, koja je tast napisala za ocjenu 3,42.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

OBAVIJEST O PRIJEMU U RADNI ODNOS

1. Na radno mjesto učitelja engleskog jezika, puno radno vrijeme, određeno, do povratka odsutne radnice s porodnog dopusta, prima se Iva Stipanović, mag.engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti.

1. Na radno mjesto učitelja geografije, nepuno radno vrijeme, 10 sati tjedno, neodređeno, prima se Martina Trčak Zemljak, mag.edukacije geografije i povijesti.

1. Na radno mjesto učitelja mađarskog jezika, nepuno radno vrijeme, 17 sati tjedno, neodređeno, prima se Alen Galo, mag.mađarskog jezika i književnosti, kao nestručan najdulje do 5 mjeseci.

1. Na radno mjesto matematike, puno radno vrijeme, određeno, do povratka odsutne radnice s porodnog dopusta, prima se Ana Marija Kelemen, mag.primarnog obrazovanja, kao nestručna najdulje do 5 mjeseci.

Priloženi dokumenti:
Rez._testa.doc (26.00 KB)

Obavijest o prijemu u radni odnos

Autor: Dajana Lerić, 28. 10. 2022.

REZULTATI PISMENE PROVJERE ZNANJA

Za engleski jezik natjecale su se dvije kandidatkinje:

-Iva Tarle, koja je na testu postigla ocjenu 2,71,

- Iva Stipanović, test napisala za ocjenu 4,00.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

OBAVIJEST O PRIJEMU U RADNI ODNOS