Pisma za učiteljice

Autor: Dajana Lerić, 4. 10. 2022.

Na satu Hrvatskog jezika učenici 5. razreda OŠ Draž čitali su tekst Učiteljica i učenik nepoznatog autora. Tekst je na učenike ostavio jak dojam te ih je, u ovom Dječjem tjednu i dan prije obilježavanja Svjetskog dana učitelja, potaknuo na razmišljanje i razgovor o učiteljicama koje su im predavale od 1. do 4. razreda.

Motivirani pročitanim tekstom, napisali su pisma svojim učiteljicama, zahvalili im na svemu što su im pružile te se prisjetili lijepih trenutaka.

Učiteljice su primile pisma s osmijehom na licu te su se i  same prisjetile svega što su zajedno proživjele tijekom četiri godine sa svojim učenicima.

Pisma za učiteljice

Autor: Dajana Lerić, 4. 10. 2022.

Ovaj mjesec: 2022