KANONSKA VIZITACIJA ŽUPE DRAŽ

Autor: Administrator , 10. 4. 2019.

U petak, 29.ožujka 2019., župu Draž je posjetio u redovnoj kanonskoj vizitaciji mons. Đuro Hranić, biskup đakovačko – osječki, predvođen mjesnim župnikom,vlč. Josipom Kuzmićem. Za vrijeme toga posjeta, obišao je i OŠ Draž, u kojoj su ga srdačno pozdravili ravnatelj naše škole, Mato Barišić, te učenici naše škole, koji su mu uz riječi dobrodošlice uručili prigodan poklon. Tom prigodom obratio nam se vlč. Josip Kuzmić, koji je istaknuo i pohvalio povezanost škole, obitelji i župe, koju potiče ravnatelj naše škole, Mato Barišić. Mons. Đuro Hranić obratio se prigodnim riječima našim učenicima, u kojima je istaknuo vrijednost svakog pojedinca, te ih je potaknuo i ohrabrio kako je hvalevrijedno da u procesu učenja daju svoj maksimalan doprinos. Susret se nastavio u zbornici sa nastavnicima i djelatnicima naše škole, istaknuvši veliku i neprocjenjivu ulogu svakog učitelja u odgoju i obrazovanju učenika. Biskup je djecu i učitelje darivao prigodnim poklonima, a našoj školi ostavio vrijedne knjige.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti: