Zadnji dani nastave… sveta misa zahvalnica i ispraćaj osmaša

Autor: Sanja Floršić, 14. 6. 2017.

Dana 13. lipnja proslavili smo Dan škole. Imali smo priredbu u Topolju na kojoj su sudjelovali naši učenici iz Draža, Batine, Topolja i Duboševice. Na priredbi su sudjelovali i naši budući prvašići koje je pripremala učiteljica Iboljka Farkaš.

Zadnji dan nastave, 14. lipnja, slavili smo svetu misu kao zahvalu za sve trenutke koje smo ove nastavne godine mogli doživjeti, naučiti i činiti, i za ono što smo spoznali da trebamo mijenjati i gdje se popraviti.

Iz OŠ Draž i PŠ Batina ispratili smo naše osmaše koji su zajedno sa svojom razrednicom Jelenom Mijatov i Valentinom Grubačević  pripremili mali govor i počastili učitelje slanim i slatkim slasticama.

Više o tome pogledajte u albumu naše foto-galerije.