Obavijest o predupisu u prvi razred za školsku godinu 2014./15

Autor: Anita Balić, 12. 2. 2014.

Obavještavamo roditelje djece školskih obveznika da su obavezni javiti se u školu zbog evidencije broja djece. Zakonski obveznici su djeca rođena od 1. travnja 2007. do 31. ožujka 2008. Roditelji su obavezni javiti se na predupis telefonski (ili osobno) najkasnije do 28. veljače 2014. na telefon 736-359 pedagoginji škole Žužani Simić (od ponedjeljka do petka od 8,00 – 14,00 sati).

Krajem ožujka ili početkom travnja 2014. svi roditelji će dobiti na kućnu adresu sve potrebne obavijesti oko upisa i termine za preglede.

Roditelji djece koja se žele ranije upisati u 1. razred (rođena su nakon 31.03.2008.) trebaju se obratiti Uredu državne uprave u Osječko – baranjskoj županiji Službi za društvene djelatnosti, Kralja Tomislava 53a Ispostavi u Belom Manastiru i podnijeti Zahtjev za prijevremeni pregled i upis djeteta u prvi razred.

Prema pravilima prijave i upisa u prvi razred djeca koja ne pripadaju upisnom području našoj školi a žele se upisati u nju trebaju se prijaviti i pregledati u školi kojoj pripadaju prema prebivalištu odnosno boravištu, a kasnije mogu podnijeti našoj školi Zahtjev za upis u drugu školu. Zahtjev odobrava ravnatelj i može ga odobriti samo u slučaju da upis djece iz drugih upisnih područja ne dovodi do povećanja broja odjela u našoj školi.

Pedagoginja:

Žužana Simić

U nastavku su priloženi obrasci važni za upis Vašeg djeteta u prvi razred.